itiraf Sözleri

itiraf Sözleri

Rüzgar Gibi Girdin Birden hayatıma Ne olduğunu Anlamadım Aşık Oldum Sana Bir Anda itiraf ediyorum Gözlerimi Aldın Kimseleri Göremiyorum Prensesim…

Seninle ilk konuştuğumuz gün kulaklarımdan sesin gitmedi gözlerimde gözlerinin rengi kaldı aklımda hayalin boş odamda sesin çınladı saatlerce itiraf etmem gerekiyor ben sana aşık oldum bebeğim..

Senden Vazgeçmem Mümkün değil Asla! Bu kalp Sana Kapıldı Birkere, Sensiz Atmaz Bu Kalp Bunu yaz Bir yere, itiraf ediyorum Artık Zamanı geldi Sana ben Vuruldum Sende Kaldı Aklım…

Gecenin Koynunda Düşünüyorum Sadece Seni, Gülüşün Bakışın Uykusuz Gecelerimin tek Sahibi, itiraf etmek istiyorum geceye Seni, Seni nekadar Sevdiğimi..

Korkuyla titresede yüreğim Kaybetmicem Seni Eminim! Sana Kapıldı Kalbim Alamam Geri, itiraf etmek istiyorum Herkeze Seni Nekadar Sevdiğimi..

Canımı Aldın Gözlerinle Söyleyemedim Çekindim, Gülüşünle Aklımı Aldın Düşünemedim Sende kaldı Aklım, Bir Sözünle Kendimi Unuttum, Ama Bir Seni Unutmadım, Şimdi haykırmak itiraf etmek istiyorum

Sevgimin önüne Ne Dağ Durur Ne Zorluk kalır ben Seni Delikanlıca Sevdim Ama itirafların arkasına Saklandım itiraf etmek istesemde Aslan gibi yüreğim yanında Kedi gibi Oluyor Utanıyorum Ama Seni Çok Seviyorum Bunu Bilmeni istiyorum.

içime bir duygu saklıyamıyorum artık her aklıma geldiğinde haykırmak istiyorum dünyaya Seni nekadar Çok Sevdiğimi Anlatmak istiyorum Sana bebeğim..

Saklıyamıyorum Artık herkez Anlıyorum halimi, Seni Gördüğümde içimdeki Çocuk Seviniyor Seninle Mutlu oluyorum ve Seninle Gülüyorum Hayata itiraf Ediyorum Seni Çok Seviyorum.

Yaşamak için geldik Dünyaya Sevmek için kalp Taşıyoruz Vücudumuzda Ama Söyleyemiyorum Sana Nekadar Çok Sevdiğimi itiraf etmek istiyorum Seni Sevdigimi Ama Kendime güvenemiyorum Aşkım..

Seni Görünce Değişiyor Hayatım Seninle renkLeniyor renksiz Hayatım Seninle Karşılaşınca o an gözümden gitmiyor inan bana itiraf ediyorum Seni Çok Seviyorum.

yaşanması lazım Güzel Anıların Hayal Kırıklığı Olmadan Gitmek Lazım birlikte Acımasız Yoldan, Sen Benim iLk Göz Ağrımsın itiraf Ediyorum Sen benim Diğer Yarımsın..

Sana ben Deliler gibi Aşığım Sana Söylüyemiyorum Ama Sende Görüyorsun gözümdeki Aşkın Ateşini Sana besliyorum içimdeki Sevdayı itiraf etmek Haykırmak isitoyurm Seni nekadar Sevdiğimi…

Kolay değil benim için sana açılmak anlatamıyorum sana içimdeki sevdayı itiraf etmek istiyorum sana aşık olmanın verdiği mutluluğu ama seni görünce kitleniyorum anlatamıyorum sevdiğim.

ETİKETLER :